Op 30 september vindt bij het Albeda College in Rotterdam het event ‘Lekker Verrassend’ plaats. Dit staat onder meer in het teken van IDDSI en het bereiden van eiwitrijke tussendoortjes. Het event wordt georganiseerd door WijGastvrij.
De ontvangst is vanaf 12.00 uur. De bezoekers kunnen rekenen op diverse workshops waaronder een IDDSI-workshop waarin uiteen wordt gezet hoe je veilig en lekker eten en drinken kunt bereiden voor mensen met slikproblemen.
Een andere workshop heeft betrekking op het bereiden van eiwitrijke tussendoortjes. Evenals de IDDSI-workshop is ook dit onderdeel zeer actueel in de zorg.
De bijeenkomst wordt afgesloten met een borrel.
Het definitieve programma wordt later bekend gemaakt. Voor aanvullingen en inschrijfmogelijkheden zie de site van WijGastvrij. (Bovenste foto is gemaakt in Ziekenhuis Gelderse Vallei)

(Foto gemaakt tijdens training ‘Dat is even slikken’ van Ruud Verkaaik van Care Culinair.)